Warsztaty

 

HARMONOGRAM:

 

23 - 25 LUTEGO 2018 "Szukając siebie" LUBLIN - cykl otwartych warsztatów rozwojowych; Warsztat I pt." Jak świadomy ruch zmienia cały system?".

23 i 25 MARCA 2018 "Poznaj siebie, poznaj SIŁĘ SWOJEGO GŁOSU" - nasz Gość specjalny, aktor KAMIL DOMINIAK poprowadzi wyjątkowy warsztat z emisji głosu w Lublinie. SZCZEGÓŁY w dalszej części strony..:)

26 - 27  KWIETNIA 2018 -  GÖRAN MÖRKEBERG zapisy na sesje indywidualne FI Functional Integration - Integacja Funkcjonalna. 

27 - 28 - 29 KWIETNIA 2018 -  GÖRAN MÖRKEBERG poprowadzi Warsztaty Feldenkraisa  w Lublinie! Szczegóły już wkrótce. Zapisy ruszyły! :) Lista osób ograniczona. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego / mailowego. 
23 - 25 LUTEGO 2018 -  "Szukając siebie" LUBLIN - cykl otwartych warsztatów rozwojowych; Warsztat I pt. "Jak świadomy ruch zmienia cały system?".

 
Tym razem przyjrzymy się emocjom, które dają nam siłę do działania albo odwrotnie- uniemożliwiają nam działanie.
Czy ruch może wpływać na emocje i czy możliwe jest generowanie poczucia siły i zaufania do siebie przez zwiększenie świadomości siebie?
Czy stany depresyjne możemy niwelować poprzez lepszy kontakt z swoim ciałem, a więc ze sobą? 
Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi we własnym ciele.
Przyjrzymy się zależnościom między utratą łączności z ciałem a  brakiem zaufania do siebie,  poczuciem  zależności i bezradności...

TERMIN: 23-25 lutego 2018

23 lutego (piątek)  g. 16.00 - 21.00

  24 lutego (sobota)  g. 10.00 - 17.00 (przerwa o g. 14.00)

 25 lutego (niedziela)  g. 9.00 - 14.00 

  MIEJSCE: LUBLIN, 

ul. Warmińska 6

Fabryka Ruchu i Zdrowia HARMONYA

 CENA: 650 PLN (3-dniowy segment)

 

ZAPISY: TELEFONICZNE 661 59 90 90; MAILOWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
  

 23 i 25 MARCA 2018 "Poznaj siebie, poznaj SIŁĘ SWOJEGO GŁOSU" 

KAMIL DOMINIAK w Lublinie!

Znalezione obrazy dla zapytania kamil dominiak

Zapraszamy  na  warsztaty  Kamila Dominiaka - "Poznaj siebie, poznaj SIŁĘ SWOJEGO GŁOSU". 
Nowatorska formuła warsztatów polega połączeniu lekcji Świadomości Poprzez Ruch (Awareness Through Movement ATM) z pracą nad emisją głosu i ekspresją ciała.
Warsztaty skupią się na eksploracji indywidualnych zasobów naszych osobistych umiejętności ekspresyjnych, co w naturalny sposób pozwoli złagodzić, a z czasem i zniwelować stres i szok związany z autoprezentacją i obudzić nieznany dotychczas komfort życia, lub.. pogłębić istniejący.
  

Więcej informacji o naszym prowadzącym:

Kamil Dominiak
 
Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) oraz kurs  Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Po szczęśliwie zdanych egzaminach przystąpił do ostatniej fazy treningu dla nauczycieli głosu w metodzie Estill (Estill Voice Training). 

Jako aktor pracował z teatrami muzycznymi w całym kraju, występując m.in. w musicalach„Shrek”   „The Rocky Horror Show” , „Jerry Springer – The Opera” , „La Cage aux Folles” , Sweeney Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street". Aktualnie można go oglądać w Teatrze Muzycznym w Łodzi w musicalu Les Miserables w reż. Zbigniewa Maciasa w roli Enjorlasa.

Kamil prowadzi zajęcia z  emisji głosu  i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Białymstoku.  
 
Prywatnie uwielbia podróże do Londynu. 

TERMINY Warsztatów:

23 MARCA 2018 (piątek) g. 16.00 - 21.00

oraz

25 MARCA 2018 (niedziela) g. 10.00 - 17.00

  MIEJSCE: LUBLIN, 

ul. Warmińska 6

Fabryka Ruchu i Zdrowia HARMONYA 

 CENA: warsztat piątkowy 120 PLN

warsztat niedzielny 150 PLN

 dla uczniów i studentów przewidujemy zniżkę*  - 90 PLN warsztat piątkowy i 120 PLN warsztat niedzielny 

*zniżka będzie udzielana wyłącznie po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego status ucznia/studenta

 

 

DWULETNIE SZKOLENIE METODY FELDENKRAISA zakończone certyfikatem

"BĄDŹ SWOIM NAJLEPSZYM TERAPEUTĄ, NAUCZ SIĘ POMAGAĆ INNYM".

prowadzi EWA PASZKOWSKA - DEMIDOWSKA 

 UWAGA, w PAŹDZIERNIKU 2017 ruszyło dwuletnie szkolenie zakończone certyfikatem.


Ruszył cykl warsztatów szkoleniowych o tym jak na co dzień korzystać z metody Feldenkraisa, tak by poprzez większą świadomość siebie, lepszy dostęp do swoich zdolności możliwości, uwierzyć w siebie bardziej. 

Rodzimy się obdarzeni olbrzymim potencjałem możliwości, zdolności, talentów, ale nie umiemy w pełni z tego skorzystać.
Praca metodą Feldenkraisa to taki rodzaj rozmowy z sobą samym, który  pozwala nam poznać siebie bardziej, uwierzyć w siebie bardziej ..  pokochać.
 
W trakcie tych warsztatów  jednocześnie próbujemy odzyskać utraconą wiedzę o sobie samym, odzyskać zagubiony kod dostępu do własnych zasobów, ale również uczymy się, jak wykorzystać tę wiedzę w życiu codziennym i pracy zawodowej.
 
 
Dla rehabilitantów, psychoterapeutów, trenerów oraz opiekunów osób niepełnosprawnych, ten warsztat to kopalnia nowych możliwości .
Będziemy się tutaj uczyć jak korzystać z lekcji Moshe Feldenkraisa, jak na bazie tych lekcji tworzyć treningi, opracowywać nowe techniki do pracy z ciałem .
Będziemy się również uczyć, jak wykorzystać swój dotyk żeby ciało mniej bolało, żeby ruch stal się łatwiejszy, a życie piękniejsze...
 
  
 ZOSTAŃ WŁASNYM TERAPEUTĄ, BY MÓC SKUTECZNIEJ POMAGAĆ INNYM czyli
METODA FELDENKRAISA W PSYCHOTERAPII,  REHABILITACJI I ŻYCIU CODZIENNYMJak chodzisz, leżysz, siedzisz? Dlaczego tak, a nie inaczej posługujesz się swoim ciałem? Co sprawiło, że lubisz ten, a nie inny rodzaj muzyki, że dotyk jednego człowieka sprawia Ci przyjemność, a dotyku innego człowieka unikasz? Co wpłynęło na to, że jesteś tym kim jesteś i na ile to wynik uwarunkowań genetycznych, a na ile życiowych doświadczeń?
Jeśli zrozumiesz siebie, to łatwiej Ci będzie pomagać innym - łatwiej rozpoznasz ich potrzeby i oczekiwania. A to dobry początek, by stać się jeszcze lepszym rehabilitantem, terapeutą, opiekunem, przyjacielem.
Każdy segment, będzie dotyczył innego zagadnienia, ale według następującego planu:

piątki: poprzez lekcje ATM "Świadomość Poprzez Ruch" postaramy skupić się na sobie, poczuć siebie bardziej 
soboty: poświęcimy analizie poszczególnych lekcji ATM, co sprawiło, że poczuliśmy się inaczej, np. "który ruch wydłuża, a który niweluje napięcie"
niedziele: zastanowimy się, jak osobiste doświadczenie wykorzystać w pracy własnej lub w byciu pomocnym dla innych.
 

TERMIN 5 SEGMENTU: wkrótce

  MIEJSCE: LUBLIN, 

ul. Warmińska 6

Fabryka Ruchu i Zdrowia HARMONYA

 GODZINA:

(piątek)  g. 16.00 - 21.00

  (sobota)  g. 10.00 - 17.00 (przerwa o g. 14.00)

 (niedziela)  g. 9.00 - 14.00 

 CENA: 650 PLN (3-dniowy segment)


 TERMINY KOLEJNYCH SEGMENTÓW wkrótce (comiesięczne zjazdy) 

 

ZAPISY: TELEFONICZNE 661 59 90 90; MAILOWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


UWAGA: PROWADZIMY ZAPISY UCZESTNIKÓW NA KOLEJNE SZKOLENIE.

TERMIN kolejnego zjazdu: wkrótce

 

SZUKASZ NOCLEGU W LUBLINIE?

Dysponujemy zróżnicowaną bazą noclegową w samym centrum Lublina. Zarezerwuj nocleg w jednym z naszych hosteli (w ofercie m in. miejsca w pokojach wieloosobowych w cenie już od 40PLN/doba; pokoje prywatne oraz apartamenty).

 
Celem rezerwacji noclegu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz kontaktu z recepcją wybranego obiektu:
 
HOSTEL KRÓLEWSKA i APARTAMENTY KRÓLEWSKA
t. (0048) 885 383 885 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.hostelkrolewska.pl
 
FOLK HOSTEL 
t. (0048) 887 223 887 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.folkhostel.pl
 
FOTO HOSTEL
t. (0048) 885 238 885 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.fotohostel.pl
 
HOSTEL SKŁODOWSKA
t. (0048) 667 188 667/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.hostelsklodowska.pl
 
Harmonya