Warsztaty

 

HARMONOGRAM:

 

4 - 5 - 6 LUTEGO 2020 -  ALAN QUESTEL -"NASZE MOCNE I SŁABE STRONY. Jak nauczyć się je doceniać?".

Warsztat Metody Feldenkraisa w Lublinie. 

 

 TERMIN:  4, 5, 6 lutego 2020 (wtorek, środa, czwartek)

g. 10.00 - 17.00 (przerwa lunchowa 13.00-14.30)

  MIEJSCE: LUBLIN, 

ul. Warmińska 6

Fabryka Ruchu i Zdrowia HARMONYA 

CENA: 1000 PLN

Koszt udziału w warsztacie wynosi 1000 zł. Bezzwrotny zadatek za warsztat w wysokości 300 zł należy wpłacić do 6 stycznia 2020 roku. Pozostałą kwotę, to jest 700 zł, należy wpłacić gotówką w dniu 6 lutego 2020 roku przed rozpoczęciem warsztatu. 

Dane do wpłat:

mbank 64 1140 2004 0000 3002 7657 1819

Fabryka Ruchu i Zdrowia Harmonya Tomasz Daniłoś, ul. Warmińska 6, 20-724 Lublin

 

NIP: 712 309 69 75

Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych z Alanem w cenie 200 PLN.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

 
 

alan 

  

Jak szukać siły w połączeniu szkieletowym? Jak odnaleźć wsparcie poprzez lepszy kontakt z ziemią?

29 i 30 czerwca poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania :) 


Życie to ruch. Ruch powoduje zmianę. Nie ma rozwoju bez zmiany. 

Tę zależność dostrzegł Moshe Feldenkrais. W stworzonych przez niego ATM-ach, ruch jest narzędziem do tworzenia nowych połączeń w mózgu. 
Wykonując ruch którego jedynym celem jest on sam i rejestrując go wszystkimi zmysłami, a więc towarzysząc mu swoją uważnością - na nowo odkrywamy siebie.  Tak jak wtedy kiedy byliśmy dziećmi. 
Ruch staje się kodem dostępu do naszego genetycznego potencjału urodzeniowego, do niewykorzystanych talentów i możliwości. 
Ale kiedy uczymy się siebie w ten sposób i jako przewodnika po swoim wnętrzu używamy najgłębszych połączeń nerwowych (intercepcji), to nie tylko rozpoznajemy nowe możliwości, ale również możemy  zmieniać zapisy  w starych schematach ruchowych. Ruch staje się w ten sposób narzędziem do aktualizacji mapy naszego życia. A nawet głębiej. Do rozpoznawania swoich prawdziwych potrzeb. Do oddzielania tego co moje, od tego co zostało mi narzucone w procesie wychowania i socjalizacji. Do rozpuszczania zadawnionych traum. 
"Autoterapia Metodą Feldenkraisa" to rodzaj  laboratorium ruchu, gdzie posługując się lekcjami świadomego ruchu napisanego przez Moshe Feldenkraisa będziemy szukać siebię. 

TERMIN:  29 czerwca 2019 g. 10.00 - 17.00

 30 czerwca 2019 g. 10.00 - 15.00

bliższe szczegóły u Prowadzącej :) pod numerem 691 25 81 25

  MIEJSCE: LUBLIN, 

ul. Warmińska 6

Fabryka Ruchu i Zdrowia HARMONYA 

CENA: 350 PLN

 

DWULETNIE SZKOLENIE METODY FELDENKRAISA zakończone certyfikatem

"BĄDŹ SWOIM NAJLEPSZYM TERAPEUTĄ, NAUCZ SIĘ POMAGAĆ INNYM".

prowadzi EWA PASZKOWSKA - DEMIDOWSKA 

 UWAGA, w PAŹDZIERNIKU 2017 ruszyło dwuletnie szkolenie zakończone certyfikatem.


Ruszył cykl warsztatów szkoleniowych o tym jak na co dzień korzystać z metody Feldenkraisa, tak by poprzez większą świadomość siebie, lepszy dostęp do swoich zdolności możliwości, uwierzyć w siebie bardziej. 

Rodzimy się obdarzeni olbrzymim potencjałem możliwości, zdolności, talentów, ale nie umiemy w pełni z tego skorzystać.
Praca metodą Feldenkraisa to taki rodzaj rozmowy z sobą samym, który  pozwala nam poznać siebie bardziej, uwierzyć w siebie bardziej ..  pokochać.
 
W trakcie tych warsztatów  jednocześnie próbujemy odzyskać utraconą wiedzę o sobie samym, odzyskać zagubiony kod dostępu do własnych zasobów, ale również uczymy się, jak wykorzystać tę wiedzę w życiu codziennym i pracy zawodowej.
 
 
Dla rehabilitantów, psychoterapeutów, trenerów oraz opiekunów osób niepełnosprawnych, ten warsztat to kopalnia nowych możliwości .
Będziemy się tutaj uczyć jak korzystać z lekcji Moshe Feldenkraisa, jak na bazie tych lekcji tworzyć treningi, opracowywać nowe techniki do pracy z ciałem .
Będziemy się również uczyć, jak wykorzystać swój dotyk żeby ciało mniej bolało, żeby ruch stal się łatwiejszy, a życie piękniejsze...
 
  
 ZOSTAŃ WŁASNYM TERAPEUTĄ, BY MÓC SKUTECZNIEJ POMAGAĆ INNYM czyli
METODA FELDENKRAISA W PSYCHOTERAPII,  REHABILITACJI I ŻYCIU CODZIENNYMJak chodzisz, leżysz, siedzisz? Dlaczego tak, a nie inaczej posługujesz się swoim ciałem? Co sprawiło, że lubisz ten, a nie inny rodzaj muzyki, że dotyk jednego człowieka sprawia Ci przyjemność, a dotyku innego człowieka unikasz? Co wpłynęło na to, że jesteś tym kim jesteś i na ile to wynik uwarunkowań genetycznych, a na ile życiowych doświadczeń?
Jeśli zrozumiesz siebie, to łatwiej Ci będzie pomagać innym - łatwiej rozpoznasz ich potrzeby i oczekiwania. A to dobry początek, by stać się jeszcze lepszym rehabilitantem, terapeutą, opiekunem, przyjacielem.
Każdy segment, będzie dotyczył innego zagadnienia, ale według następującego planu:

piątki: poprzez lekcje ATM "Świadomość Poprzez Ruch" postaramy skupić się na sobie, poczuć siebie bardziej 
soboty: poświęcimy analizie poszczególnych lekcji ATM, co sprawiło, że poczuliśmy się inaczej, np. "który ruch wydłuża, a który niweluje napięcie"
niedziele: zastanowimy się, jak osobiste doświadczenie wykorzystać w pracy własnej lub w byciu pomocnym dla innych.
 

TERMIN 5 SEGMENTU: wkrótce

  MIEJSCE: LUBLIN, 

ul. Warmińska 6

Fabryka Ruchu i Zdrowia HARMONYA

 GODZINA:

(piątek)  g. 16.00 - 21.00

  (sobota)  g. 10.00 - 17.00 (przerwa o g. 14.00)

 (niedziela)  g. 9.00 - 14.00 

 CENA: 650 PLN (3-dniowy segment)


 TERMINY KOLEJNYCH SEGMENTÓW wkrótce (comiesięczne zjazdy) 

 

ZAPISY: TELEFONICZNE 661 59 90 90; MAILOWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


UWAGA: PROWADZIMY ZAPISY UCZESTNIKÓW NA KOLEJNE SZKOLENIE.

TERMIN kolejnego zjazdu: wkrótce

 

SZUKASZ NOCLEGU W LUBLINIE?

Dysponujemy zróżnicowaną bazą noclegową w samym centrum Lublina. Zarezerwuj nocleg w jednym z naszych hosteli (w ofercie m in. miejsca w pokojach wieloosobowych w cenie już od 40PLN/doba; pokoje prywatne oraz apartamenty).

 
Celem rezerwacji noclegu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz kontaktu z recepcją wybranego obiektu:
 
HOSTEL KRÓLEWSKA i APARTAMENTY KRÓLEWSKA
t. (0048) 885 383 885 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.hostelkrolewska.pl
 
FOLK HOSTEL 
t. (0048) 887 223 887 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.folkhostel.pl
 
FOTO HOSTEL
t. (0048) 885 238 885 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.fotohostel.pl
 
HOSTEL SKŁODOWSKA
t. (0048) 667 188 667/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.hostelsklodowska.pl
 
Harmonya