Warsztaty

Już w lutym 2024 r. rozpoczynamy

ROCZNE SZKOLENIE METODY FELDENKRAISA 


"Feldenkrais dla fizjoterapeutów, lekarzy, osteopatów, psychoterapeutów i wszystkich osób pracujących z ciałem - odkryj nowy wymiar pracy z drugim człowiekiem".

prowadzi EWA PASZKOWSKA - DEMIDOWSKA 

 


Zapraszamy na roczny kurs Metody Feldenkraisa pozwalający poszerzyć, a nawet wywrócić "do góry nogami" warsztat pracy, tak by poprzez większą świadomość siebie, lepszy dostęp do swoich zdolności i możliwości, uwierzyć w siebie bardziej, a dzięki temu pracować pełniej z drugim człowiekiem.

Rodzimy się obdarzeni olbrzymim potencjałem możliwości, zdolności, talentów, ale nie umiemy w pełni z tego skorzystać.
Praca Metodą Feldenkraisa to taki rodzaj rozmowy z sobą samym, który  pozwala nam poznać siebie bardziej, uwierzyć w siebie bardziej ..  pokochać.
 
W trakcie kursu jednocześnie próbujemy odzyskać utraconą wiedzę o sobie samym, odzyskać zagubiony kod dostępu do własnych zasobów, ale również uczymy się, jak wykorzystać tę wiedzę w życiu codziennym i pracy zawodowej.
 
 
Dla fizjoterapeutów, lekarzy, osteopatów, psychoterapeutów oraz wszystkich osób pracujacych z ciałem, bądź pracujących ciałem (aktorzy, artyści, sportowcy, tancerze), dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami, ten kurs to kopalnia nowych możliwości .
Będziemy się uczyć jak adaptować lekcje Moshe Feldenkraisa do pracy z pacjentem, opracowywać nowe techniki do pracy z ciałem, pełniej odszyfrowywać informacje jakie daje nam dotyk i ruch. 
Będziemy się również uczyć, jak wykorzystać dotyk i ruch, żeby własne ciało mniej bolało, żeby ruch stal się łatwiejszy, a życie piękniejsze... 
  
Jak chodzisz, leżysz, siedzisz? Dlaczego tak, a nie inaczej posługujesz się swoim ciałem? Co sprawiło, że lubisz ten, a nie inny rodzaj muzyki, że dotyk jednego człowieka sprawia Ci przyjemność, a dotyku innego człowieka unikasz? Co wpłynęło na to, że jesteś tym kim jesteś i na ile to wynik uwarunkowań genetycznych, a na ile życiowych doświadczeń?
Jeśli zrozumiesz siebie, to łatwiej Ci będzie pomagać innym - łatwiej rozpoznasz ich potrzeby i oczekiwania. A to dobry początek, by stać się jeszcze lepszym fizjoterapeutą, lekarzem, osteopatą, psychoterapeutą, CZŁOWIEKIEM.
Każdy segment, będzie dotyczył innego zagadnienia, ale według następującego planu:

piątki: poprzez lekcje ATM "Świadomość Poprzez Ruch" postaramy skupić się na sobie, poczuć siebie bardziej 
soboty: poświęcimy analizie poszczególnych lekcji ATM, co sprawiło, że poczuliśmy się inaczej, np. "który ruch wydłuża, a który niweluje napięcie"
niedziele: zastanowimy się, jak osobiste doświadczenie wykorzystać w pracy własnej lub w byciu pomocnym dla innych.
 

TERMIN 1 SEGMENTU: 6, 7, 8 stycznia 2023 r.

  MIEJSCE: LUBLIN, 

ul. Warmińska 6

Fabryka Ruchu i Zdrowia HARMONYA

 GODZINA:

(piątek)  g. 16.00 - 21.00

  (sobota)  g. 10.00 - 17.00 (przerwa o g. 14.00)

 (niedziela)  g. 9.00 - 14.00 

 CENA: 700 PLN (3-dniowy segment)


 TERMINY KOLEJNYCH SEGMENTÓW wkrótce (comiesięczne zjazdy) 

 

ZAPISY: TELEFONICZNE 691 25 81 25 // 661 59 90 90; MAILOWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. // Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


UWAGA: PROWADZIMY ZAPISY UCZESTNIKÓW NA KOLEJNE SZKOLENIE.

TERMIN kolejnego zjazdu: wkrótce

 

SZUKASZ NOCLEGU W LUBLINIE?

Dysponujemy zróżnicowaną bazą noclegową w samym centrum Lublina. Zarezerwuj nocleg w jednym z naszych hosteli.

 
Celem rezerwacji noclegu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz kontaktu z recepcją wybranego obiektu:
 
HOSTEL KRÓLEWSKA i APARTAMENTY KRÓLEWSKA
t. (0048) 885 383 885 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.hostelkrolewska.pl
 
FOLK HOSTEL 
t. (0048) 887 223 887 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.folkhostel.pl
 
 
Harmonya